Wrażliwość na krzywdę zwierząt - to cecha większości uczniów Jagiełły !!!

16.12.2013 uczniowie klasy II C, będący wolontariuszami klubu ,,Jagiełło dla Zwierzaków", zorganizowali kiermasz ciast. Ze sprzedaży zebrano 280 zł!!! Cała suma zostanie przekazana Straży dla Zwierząt, z przeznaczeniem na leczenie zwierząt odebranych podczas interwencji.

Opiekun klubu p.Beata Dmitroca i wolontariusze serdecznie dziękują wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom, którzy włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy, za wsparcie i hojność: Liczymy, że kolejne akcje będą cieszyły się jeszcze większą popularnością.

Zbiórka karmy dla zwierząt.

Jak co roku w naszej szkole organizowana jest przez klub ,,Jagiełło dla Zwierzaków" zbiórka karmy dla zwierząt. Prowadzona była od połowy grudnia aż do chwili obecnej. Zgromadzono ok.310 kg karmy!!! W porozumieniu ze Zdzisławem Małyszem, inspektorem Lubelskiego Oddziału Straży dla Zwierząt ustalono, że całość zebranej karmy zostanie przekazana dla przytuliska psów w Annopolu. Opiekun klubu p.Beata Dmitroca zwraca się z prośba o aktywne włączenie się w akcję. Do 18.01.2014 jest jeszcze szansa okazania serca psiakom, często niechcianym, dręczonym, a przecież kochających za tak niewiele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio