Drugie miejsce Mateusza Magiera.

Mateusz MAGIER na drugim stopniu podium ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez   INSTYTUT   MATEMATYKI   UNIWERSYTETU   JAGIELLOŃSKIEGO : „ZOBACZYĆ MATEMATYKĘ”
W dniu 23 marca 2012 w siedzibie organizatora  INSTYTUCIE   MATEMATYKI   UNIWERSYTETU   JAGIELLOŃSKIEGO, odbyło się uroczyste wręczenie nagród  rozstrzygniętego   po raz czwarty  konkursu, „ZOBACZYĆ MATEMATYKĘ”.
Patronem konkursu był Zarząd Województwa Małopolskiego.W tegorocznej  edycji do uczestnictwa w konkursie zarejestrowało się 289 osób, wśród nich Mateusz MAGIER ,uczeń pani Katarzyny NOWACKIEJ, który za pracę „BROCARDOWSKA GEOMETRIA TRÓJKATA”, zajął ex aequo drugie miejsce otrzymując notebook.Finaliści konkursu, podejmujący studia matematyczne na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ, zostaną zwolnieni z uczestnictwa w zajęciach  z „Technologii informacyjnej” i uzyskają z tego przedmiotu ocenę bardzo dobra.

W tym roku nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Marszałka Województwa Małopolskiego: I miejsce - iPad, drugie miejsca - notebooki, wyróżnienia - czytniki e-Book
Celem konkursu jest propagowanie matematyki przy pomocy szeroko dostępnych metod komputerowych jakimi są przeglądarki internetowe i niekomercyjne oprogramowanie.
Konkurs jest przeznaczony dla  uczniów szkół średnich z całej Polski.

Więcej informacji na temat konkursu : http://zobaczycmatematyke.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio