W zdrowym ciele, zdrowy duch!- relacja z wyjazdu na lodowisko do Zamościa.

Zgodnie z tradycją klasy IIa oraz zasadą W zdrowym ciele, zdrowy duch, dnia 6 lutego 2014 roku odbył się wyjazd na lodowisko do Zamościa. Wzięli w nim udział uczniowie klas IIa oraz IIc wraz z opiekunami: p. Anną Kosmowską, p. Dorotą Matysiak, p. Elżbietą Tomaszewską, p. Mirosławem Patejukiem. Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy mogli cieszyć się jazdą na łyżwach nawet bez kurtek. Obecny na wycieczce nauczyciel wychowania fizycznego udzielał wielu cennych wskazówek dotyczących techniki jazdy na łyżwach. Wspólnym zabawom nie było końca - niektórzy radzą sobie już na lodzie znakomicie. Pomimo iż część osób pierwszy raz zetknęła się z łyżwami, wszyscy świetnie sobie radzili, a wywijanie orłów zdarzało się nader sporadycznie.

Warto zwrócić uwagę na lokalizację zimowej zamojskiej atrakcji. Lodowisko, otoczone pięknymi renesansowymi kamienicami, usytuowane jest w centrum rynku. Niestety, jest dosyć małe, ale naszej wesołej grupie to specjalnie nie przeszkadzało.

W drodze powrotnej nie obyło się bez odwiedzin w lokalu popularnej sieci fast food - McDonald's. Pobyt w Zamościu, zgodnie z przewidywaniami, trwał do godziny 14. Z pewnością nie było osoby, która nie byłaby zadowolona z wyjazdu. Świetna zabawa na lodowisku oraz dobra organizacja dostarczyły wszystkim uczestnikom dużo radości i zabawy.

Miejmy nadzieję, że to nie ostatni wyjazd na łyżwy w tym roku szkolnym!

Relacjonował wasz sprawozdawca: Jakub Antoniak z klasy IIa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio