STUDNIÓWKA 2014

Studniówka to niewątpliwie magiczny i długo wyczekiwany przez każdego licealistę wieczór. 18 stycznia 2014 tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie oddali się beztroskiej zabawie na balu studniówkowym, który rozpoczął się o godzinie 19:00. Część oficjalną poprowadzili uczniowie klasy III B – Patrycja Lechus i Emil Laskowski.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Pan Henryk Czerniej- wicestarosta powiatu krasnostawskiego, Dyrekcja I Liceum : Pani Maria Kiliańska oraz Pani Anna Król, wychowawcy klas maturalnych, a także rodzice uczniów.

W części oficjalnej prowadzący w imieniu wszystkich maturzystów szczerze podziękowali nauczycielom za ich codzienny trud dydaktyczny i wychowawczy. Podkreślili również poświęcenie swoich rodziców, dziękując im za opiekę i nieustanne wsparcie
w różnorodnych szkolnych troskach i  problemach.

Po uroczyście wypowiedzianych słowach : „ Poloneza czas zacząć! ” maturzyści zaprezentowali  piękne układy tradycyjnego tańca.

Kiedy zakończono część oficjalną studniówki,  uczniowie udali się na wspólną kolację i rozpoczęli wspaniałą zabawę do białego rana, zupełnie zapominając, że do matury zostało już tylko 100 dni!!!


Patrycja Lechus, III B


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio