„Rower, to jest to!”  

         W czwartek, 13 czerwca bieżącego roku uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczynią, panią Anną Kosmowską i opiekunami: panią Anną Rycyk i panem Aleksandrem Bałysem wybrali się na rajd rowerowy po okolicach Krasnegostawu. Inicjatorem tegoż pomysłu był pan Bałys, którego zamiar wszystkim, a w szczególności uczniom naszej klasy, bardzo przypadł do gustu.
         Do Jaślikowa mieliśmy wyjechać o 8.00,  jednakże nie obyło się bez małego opóźnienia. Mimo to wszystkim dopisywał świetny humor. Ruszyliśmy więc trasą w stronę Niemienic, a następnie skręciliśmy na ścieżkę rowerową. Po pokonaniu drogi biegnącej przez wąwóz, nareszcie odsapnęliśmy jadąc po prostej drodze w kierunku Jaślikowa. Z powodów wiadomych, skręciliśmy do lasu, gdzie w odpowiednim  miejscu rozpaliliśmy ognisko. Mimo komarów spędziliśmy miłe chwile na łonie natury. Po odpoczynku ruszyliśmy trasą przez Jaślików, a następnie Stężycę. W drodze powrotnej po kilkugodzinnym rajdzie wstąpiliśmy do sklepu, który był dużą atrakcją dla wielu kolegów. Pełni sił, wzmocnieni lodami wróciliśmy pod szkołę z uśmiechami na twarzach.
         Myślę, że był to nasz pierwszy, ale nie ostatni rajd rowerowy, we wrześniu wyruszymy na kolejny równie przyjemny!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio