Dzień Przedsiębiorczości w „Jagielle”.


Wzorem lat ubiegłych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie obchodzono Dzień Przedsiębiorczości. W przedsięwzięciu wzięło udział ponad 190 uczniów, odbywających jednodniowe praktyki w 72 firmach i instytucjach. Młodzież poznawała tajniki pracy przedstawicieli około 30 zawodów.
Firmy i instytucje, które przyjęły młodych praktykantów to m.in.  Sąd Rejonowy w Krasnymstawie, Szpital Powiatowy w Krasnymstawie, Szpital MSWiA w Lublinie, TVP Lublin, Radio Lublin, Prokuratura Rejonowa w Krasnymstawie, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Krasnymstawie, Komenda Policji Miejskiej w Lublinie, Urząd Skarbowy w Krasnymstawie, Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie, Nadleśnictwo Krasnystaw, Redakcja „Echa Krasnegostawu”, Redakcja „Super Tygodnia” w Chełmie oraz apteki, szkoły, biblioteki, przychodnie i gabinety weterynaryjne na terenie miasta i powiatu.
Dzień Przedsiębiorczości zorganizowała Pani Ewa Domańska, nauczycielka przedsiębiorczości w I LO im. Władysława Jagiełły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio