Jak się bawić, to tylko w karnawale!

„ Miło szaleć, kiedy czas po temu…” , czyli kilka słów na temat półmetkowego balu drugoklasistów

Wzorem starszych kolegów, tegoroczni drugoklasiści w pierwszy poniedziałek ferii, bawili się na zabawie półmetkowej, zorganizowanej w Sali Stowarzyszenia Magnum Bonum. Miała ona na celu integrację młodzieży klas drugich I LO. Krótką część oficjalną poprowadziła przewodnicząca szkolnego SU Kornelia Figiel: powitała obie panie dyrektor szkoły, a także wychowawców klas, którzy zaszczycili organizatorów balu swoją obecnością. Podziękowała również rodzicom, dzięki którym odbyło się spotkanie. Następnie pani dyrektor Maria Kiliańska oficjalnie rozpoczęła Zabawę Półmetkową 2014. Młodzież ( łącznie 129 ) osób, bawiła się od 19.00. do 3.00. nad ranem. Zarówno na początku, jak i na końcu imprezy wszystkim dopisywały wspaniałe humory!

Warto wspomnieć, że zabawa została zorganizowana przez rodziców uczniów klas drugich. Każdy w większym bądź mniejszym stopniu starał się wspierać komitet organizacyjny świetnie działający pod przewodnictwem pani Wioletty Dudzińskiej i pana Sławomira Figiela. Młodzież również pomagała swoim opiekunom. W ramach podziękowania w trakcie całej zabawy uczniowie starali się zachowywać jak na dorosłą młodzież przystało! Pragnęli koniecznie zasłużyć na miano ludzi dojrzałych i odpowiedzialnych.

Miejmy nadzieję, że przyszłoroczna Studniówka drugoklasistów będzie równie udana!

Kornelia Figiel, kl. IIa


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio