Rozgrywki klasowe w piłce nożnej .

       28 kwietnia 2012 roku (w  sobotę) na boiskach przy Zespole Szkół nr 1 odbyły się rozgrywki klasowe naszych chłopców  w piłkę nożną. Udział wzięło 7 drużyn z klas I a, b, c, d, II a, d, III b, d oraz drużyna absolwentów ( uczniowie z poprzednich roczników jak widać nadal utrzymują kontakty ze szkoła mimo, że są już studentami).  Mecze rozgrywane były w grupach systemem „ każdy z każdym”. Czas gry wynosił 2 X po 10 minut. Według regulaminu do dalszej fazy rozgrywek przechodziły po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, w fazie pucharowej w przypadku remisu miały zadecydować o zwycięstwie rzuty karne. Tego dnia upał był niesamowity, ale naszym chłopcom nie przeszkadzało to dzielnie walczyć o zwycięstwo. Każdą wolną chwilę wykorzystywali na regenerację sił i szukali choć troszkę cienia aby osłonic się przed palącym słońcem. Organizatorami i oczywiście sędziami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego pan Mirosław Patejuk i pan Grzegorz Rycyk.  W półfinałach zmierzyły się drużyny I A z III D, wynik był 3:3, dlatego o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które przyniosły szczęście kl. III D ( wygrali 3:2). Bramki zdobyli K. Oleszek (2), J. Antoniak (1), K. Pałka (2), M. Ziółkowski (1). W półfinałach walczyły też drużyny II A z I D- zwyciężyła II a wynikiem 5:0. Bramki strzelili: M. Ciechan (2), K. Chomczyński ( 2), M. Chałubiński ( 1). W finale spotkała się drużyna II a z III D, rozgrywka zakończyła się remisem 2:2, dlatego o zwycięstwie zadecydowały znowu rzuty karne. Świetnymi strzelcami w tej rundzie okazali się K. Pałka ( 2 bramki), F. Gieleta i M. Ciechan. Ostatecznie I miejsce zajęła drużyna  z klasy II A,           II miejsce- III D a III miejsce I A.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaciętej rywalizacji. Cieszymy się, że nasza młodzież potrafi tak aktywnie spędzać czas wolny. Zachęcamy również innych do takiej formy wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio