Dzień Otwarty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły
w Krasnymstawie.

 
25 marca 2013 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie odbył się Dzień Otwarty. Do szkoły licznie przybyli uczniowie gimnazjów z terenu powiatu krasnostawskiego.
Pierwsza część spotkania odbyła się na sali gimnastycznej. Gimnazjaliści i ich opiekunowie zostali powitani przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego, następnie dyrektor Maria Kiliańska przedstawiła informacje dotyczące oferty edukacyjnej I LO, wyników nauczania, osiągnięć naukowych i sportowych uczniów.
Kolejnym punktem programu Dnia Otwartego była część artystyczna, na którą złożyły się pokazy gimnastyki artystycznej, występy kabaretu szkolnego, koncert zespołu rockowego oraz minirecital uczennicy śpiewającej arie operowe.
Następnie gimnazjaliści zwiedzili budynek szkoły i zapoznali się z atrakcjami przygotowanymi przez uczniów klas pierwszych. Popularnością cieszyły się pokazy chemiczne oraz warsztaty biologiczne.
Dzień Otwarty w I LO zorganizowały: Dorota Matysiak i Anna Kosmowska z pomocą wychowawców klas pierwszych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio