Otrzęsiny klas pierwszych.

            Zgodnie z tradycją I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie dnia 27.09.2012 r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez klasę
II a.  Aby stać się uczniami naszej szkoły, pierwszaki musiały zmierzyć się
 z różnymi zadaniami.
Każda klasa wylosowała jeden temat przewodni, zgodnie z którym przygotowała przebranie i prezentację. Ponadto nowi uczniowie I LO wzięli udział w kilku konkurencjach: nakładali na jedną osobę ze swojej klasy jak największą warstwę ubrań, odgrywali sceny z kultowego serialu „Moda na sukces” a także wzięli udział w turnieju „Milionerzy”. Kolejne zadanie okazało się prawdziwym rajem dla smakoszy- pierwszaki jadły pączki z tabasco, wafle, jabłka oraz bułkę tartą, po której należało zagwizdać. Na koniec uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zabawie z krzesełkami.
Zmagania oceniało jury w składzie: pani Anna Król- wicedyrektor szkoły, pani Marta Grzywna- wychowawczyni klasy II a, pani Sylwia Niemiec- nauczycielka historii oraz Magdalena Bobel- uczennica klasy II a.
Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznych otrzęsin okazała się klasa I a, która wygrała jednodniowy Bon zwalniający z pytań i kartkówek.
Przedstawiciele wszystkich klas podpisali się na pamiątkowych Certyfikatach, potwierdzających przyjęcie do I Liceum.
Imprezie towarzyszyła atmosfera zabawy i przyjaznej rywalizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio