Z WIZYTĄ W OCH-TEATRZE .

"I z kogo się śmiejecie?

Z samych siebie się śmiejecie!"

M. Gogol

 

W piątkowe popołudnie 10 października 2014 r. nauczyciele z Jagiełły wybrali się do warszawskiego OCH-TEATRU na komediowy spektakl pt. „Wąsy”. Z oferty skorzystali też pracownicy niepedagogiczni szkoły oraz nauczyciele emerytowani.

Spektakl napisany przez Macieja Kowalewskiego może się wydawać nieco kontrowersyjny, trzeba jednak przyznać, że niesie ze sobą ważny przekaz. Sztuka w oryginalny sposób ocenia współczesną kulturę, obyczajowość, a nawet naszą polszczyznę. Język bohaterów był bowiem bardzo ekspresyjny!! Świetna gra aktorów sprawiła, że widzowie ubawili się do łez, lecz pod osłoną humoru i rubaszności odkrywali gorzką prawdę o dzisiejszych Polakach.

Wycieczka do stolicy była wspaniałą okazją do integracji nauczycieli czynnie pracujących i tych, którzy są już na emeryturze. Wspólne wyjazdy, przeżycia i doświadczenia na pewno jednoczą wszystkich pracowników.

Dziękujemy Organizatorom i liczymy na kolejne udane imprezy kulturalne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio