Młodzi zapaleńcy w I LO

„Pasja jest stanem umysłu.

Jest w Tobie. Możesz pasjonować się wszystkim, co jest wokół Ciebie. Możesz nauczyć się przelewać swoją pasję na to, co robisz aktualnie. Skup się na tym, co może dostarczać Ci radość. Uwolnij swoją pasję i pasjonuj się życiem, ludźmi, wydarzeniami, naturą.”

Michał Pasterski

 

Prawdziwą pasjonatką jest uczennica klasy IIA Paulina Krupa, która uwiecznia kamerą lub aparatem fotograficznym wszystko, co dzieje się w szkole i przede wszystkim w klasie. Powstają z tej wesołej twórczości krótkie etiudy filmowe, które zamieszcza w internecie. Jej kronikarskie zapisy upamiętniające klasowe wydarzenia cieszą się dużym powodzeniem w sieci: Susiec 2013 – 1290 wejść, Mikołajki 2013 – 616 wejść. Paulina ma mnóstwo ciekawych pomysłów, jest cierpliwa w stosunku do aktorów-amatorów, a zaangażowania i serca oddanego pracy mógłby jej pozazdrościć niejeden profesjonalny artysta! Sądzimy, że Paulina da się namówić w przyszłości na udział w konkursie fotograficznym lub filmowym! A za dalsze produkcje trzymamy kciuki, poza tym lubimy oglądać się w kadrach filmowych!

Jeszcze tylko krótka informacja z ostatniej chwili – najnowsza produkcja Pauliny poświęcona jest szkole – I LO, powstaje z myślą o młodszych kolegach, uczniach gimnazjów ( jednym z nich jest brat Pauliny!). Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Paulinę wspierają w jej pracach:

Katarzyna Basa – absolwentka I LO

Agata Wojtaszek – klasa IIA

Dominika Żydziak – klasa IIA

Michał Wójcik – klasa IIA

Paweł Brześciński – klasa IIA

Olga Madeja – klasa IIE

Michał Kostrzanowski – klasa IIC

Aleksandra Kaluźniak – klasa IIIA

 

Nasze klasowe etiudy możecie obejrzeć na stronach internetowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio