Powiatowe zawody lekkoatletyczne dla szkół ponadgimnazjalnych.

2 października 2012 roku na stadionie CSiR w Krasnymstawie odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla szkół ponadgimnazjalnych.
Wśród dziewcząt I miejsce w punktacji generalnej zajęła reprezentacja I Liceum Ogólnokształcące w Krasnymstawie, pod kierunkiem Marty Grzywna. Drużyna wystąpiła w składzie:  100m. Zielińska Paula, Kurzyp Magdalena, Wrzyszcz Aneta, 400m. Kurzępa Magdalena, Rybak Aleksandra, 800m. Policha Karolina, Bandosz Katarzyna, Maj Monika, skok w dal: Ekalt Dorota, Policha Adrianna, pchnięcie kulą: Trojanowska Klaudia, Wojtowicz Joanna, Śliwińska Patrycja. Drużyna I LO zdobyła łącznie 1017 pkt. wyprzedzając II LO z Krasnegostawu (819 pkt), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Krasnegostawu (748 pkt) i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Krasnegostawu (539 pkt).
Najlepsze wyniki:


KONKURENCJA

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

WYNIK

100 metrów

Wrzyszcz Aneta

I LO Krasnystaw

0:13,74

400 metrów

Kurzępa Magdalena

I LO Krasnystaw

1:12,94

800 metrów

Maj Monika

I LO Krasnystaw

2:48,56

skok w dal

Policha Adrianna

I LO  Krasnystaw

4,15

pchnięcie kulą

Trojanowska Klaudia

I LO Krasnystaw

8,39

SZTAFETA 4X100METRÓW: Policha Karolina, Policha Adrianna, Krasoń Diana, Kurzyp Magdalena

I LO Krasnystaw

0:58,43

SZTAFETA SZWEDZKA Kurzypa Magdalena, Rybak Aleksandra, Ekalt Dorota, Wrzyszcz Aneta

I LO Krasnystaw

3:05,72

                                                                                                                                          
Wśród chłopców najlepsi okazali się reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Krasnymstawie, który zdobył 1061 pkt, I LO z Krasnegostawu – 990 pkt., II LO z Krasnegostawu – 962 pkt, ZSP nr 1  z Krasnegostawu – 729 pkt. Nasza drużyna pod opieką Grzegorza Rycyka i Mirosława Matejuka wystąpiła w składzie: Chałubiński Michał, Antończak Damian, Patyk Radosław, Wróbel Gabriel, Ciechan Marcin, Suchorab Adrian, Trojanowski Eryk, Antoniak Jan, Piławski Eryk, Majczak Bartłomiej, Gieleta Filip, Toruń Karol, Bojarczuk Adam, Zieniewicz Piotr, Burdan Hubert, Dudziński Bartłomiej.
Najlepsze wyniki:


KONKURENCJA

ZAWODNIK

SZKOŁA

WYNIK

100 metrów

Bereza Bartłomiej

ZSP nr 2 Krasnystaw

0:11,78

400 metrów

Bednarczyk Emil

ZSP nr 2 Krasnystaw  

0:56,25

1500 metrów

Bereza Patryk

II LO Krasnystaw   

4:44,53

skok w dal

Czajka Marcin  

ZSP nr 2  Krasnystaw

5,34

pchnięcie kulą

Bujak Artur

ZSP nr 2 Krasnystaw  

13,70

SZTAFETA 4X100METRÓW

II LO Krasnystaw

0:49,15

SZTAFETA SZWEDZKA 400-300-200-100

ZSP nr 2 Krasnystaw

2:23,17

Zwycięskie drużyny będą reprezentowały powiat krasnostawski na zawodach rejonowych, które odbędą się 11 października 2012r. w Zamościu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



© 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio