„Złotka” znów na najwyższym podium."

Dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie uczestniczyły w projekcie: sportowo-rekreacyjne zajęcia pozalekcyjne dofinansowane przez Powiat Krasnostawski. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Krasnostawski Międzyszkolny Klub Sportowy „Junior”, a głównym celem zadania było promowanie zdrowego stylu życia. Dodatkowe zajęcia sportowe pozwoliły młodzieży na aktywny wypoczynek, kształtowanie nawyku systematyczności i dążenia do podnoszenia sprawności fizycznej, a jednocześnie stworzenia szansy do rozwoju pasji i ambicji sportowych.

Projekt zakończył się Turniejem Koszykówki pod patronatem Powiatu Krasnostawskiego , który odbył się 31.10.2014 roku w hali sportowej CSiR
w Krasnymstawie. W zawodach uczestniczyły cztery zespoły: Gimnazjum nr 1
w Krasnymstawie, III LO w Zamościu, I LO w Krasnymstawie oraz drużyna niezrzeszona „Absolwentki”. Zwyciężyły dziewczęta z I LO, które pod opieką pani Marty Grzywny wystąpiły w składzie: Czarnecka Paulina, Bugała Karolina, Maj Monika, Krasoń Joanna, Ćwirta Agnieszka, Sulowska Natalia, Weremko Kamila, Krukowska Adrianna, Gleń Zuzanna.

Drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wszystkie uczestniczki pamiątkowe koszulki
z logo Starostwa. Ponadto najlepiej punktujące dziewczęta zostały nagrodzone upominkami rzeczowymi. Wśród nich znalazły się: Natalia Sulowska z I LO, Agata Mazurek z Gimnazjum nr 1, Sowa Agnieszka z III LO w Zamościu oraz Adrianna Policha z drużyny „Absolwentek”.

 

Trener drużyny ILO: Marta Grzywna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio