I miejsce I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
w X Konkursie Grafiki Komputerowej.

Natalia Juszka uczennica klasy II a I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie zdobyła I miejsce w X Konkursie Grafiki Komputerowej: FOTOGRAF 2011.
   Opiekunem i   przygotowującym uczennicę do konkursu był  nauczyciel informatyki Marcin Wilkołazki.
   Organizatorami konkursu były: Firma INFONET w Zamościu, FOTOLAB Zakład Fotograficzny w Zamościu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu.
   Celem konkursu jest popularyzacja grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki. Wykorzystanie techniki komputerowej w twórczości plastycznej i fotograficznej oraz rozwijanie twórczości i umiejętności młodzieży. Konkurs polegał na wykonaniu fotokalendarza szkolnego z wykorzystaniem wybranego oprogramowania graficznego.

   02.06.2011r.  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu odbył się finał konkursu i wręczenie dyplomów i nagród.  W tegorocznej edycji konkurencja była bardzo duża,  bowiem nadesłano 65 prac ze szkół z czterech powiatów: zamojskiego, krasnostawskiego, chełmskiego i włodawskiego.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio