Nasza zwycięska drużyna.


26 kwietnia 2012 roku odbył się finał Konkursu Statystyczno-Demograficznego Sigma Kwadrat w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracjiw Zamościu. Konkurs odbywał się pod patronatem Narodowego Banku Polskiego, Głównego Urzędu Statystycznego oraz Lubelskiego Kuratorium Oświaty.
Drużyna naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Bojarczuk, Marek Dubaj oraz Mateusz Magier (uczniowie kl.IId) wraz z opiekunem Anną Chmielewską zakwalifikowała się do ścisłego finału.
Tak ekscytującej rozgrywki kończącej konkurs Sigma Kwadrat jeszcze nie było.
W teście pisemnym aż trzy drużyny zdobyły tę samą ilość punktów! Zatem o tym do kogo trafią główne nagrody zadecydowała dogrywka, polegająca na ustnych odpowiedziach, na przygotowane przez komisję konkursową pytania.Najcięższe boje toczyły się o nagrodę główną między naszymi uczniami  a drużyną III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu.
Po trzech rundach pytań zwyciężyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie i to w ich ręce trafiły tablety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio