Dzień Otwarty

28.04.2014 r. gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów z powiatu krasnostawskiego. Zgodnie z tradycją gospodarzami w tym dniu są uczniowie klas pierwszych, którzy zachęcają swoich młodszych kolegów do wybrania Jagiełły jako następnego etapu edukacyjnego.

Wizyta uczniów szkół gimnazjalnych rozpoczęła się od spotkania z dyrekcją i przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego I LO, którzy przedstawili ofertę edukacyjną, opowiedzieli o szkolnych sukcesach i ciekawostkach z życia społeczności uczniowskiej. Następnie młodzi artyści z klasy IIb zaprezentowali krótki program teatralno – muzyczny.

Po zakończeniu spotkania na sali gimnastycznej goście zapoznali się z atrakcjami przygotowanymi na klasowych stoiskach, zainteresowani mieli do wyboru udział w warsztatach komputerowych lub biologicznych. Dużym powodzeniem cieszyły się także pokazy chemiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio