Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych.

Dnia 30 września 2011 roku na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych. Ogółem w zawodach wystartowało 330 zawodniczek i zawodników z terenu powiatu krasnostawskiego. Głównym organizatorem tej imprezy był Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego a przeprowadził je Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

W kategorii szkół średnich do zawodów przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców. Wśród dziewcząt bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie zajmując pierwsze miejsce. Dziewczęta pod opieką Marty Grzywna wystartowały w składzie:
Urbaś Wioletta (kl. III c),
Szpakowska Sylwia (kl. II c),
Kalisz Adrianna (kl. III b),
Łata Paulina(kl. III b),
Ćwiczeń Kinga (kl. II d),
Policha Adrianna (kl. I a),
Kurzyp Magdalena (kl. I a),
Kurzępa Magdalena (kl. I a),
Policha Karolina(kl. I a),
Krasoń Diana (kl. I a).
Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie przed drużyną z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego Krasnymstawie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przed I Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 również z Krasnegostawu.

Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsce w każdej kategorii uzyskały awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 10 października w Tomaszowie Lubelskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio