Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Dnia 26.09.2012 roku na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych. Ogółem w zawodach wystartowało ponad 290 zawodniczek i zawodników z terenu powiatu krasnostawskiego. Głównym organizatorem tej imprezy był Szkolny Związek Sportowy Powiatu Krasnostawskiego a przeprowadził je Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.
W kategorii szkół średnich do zawodów przystąpiły 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie. Dziewczęta pod opieką Marty Grzywna wystartowały w składzie: Agnieszka Podkościelna, Magdalena Kurzyp, Magdalena Kurzępa, Diana Krasoń, Małgorzata Rutkowska, Adrianna Policha, Karolina Policha, Aleksandra Rybak, Katarzyna Bandosz, Monika Maj, Ola Kulczyńska. Dziewczęta awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się 4 pażdziernika 2012 w Tomaszowie Lubelskim. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie przed drużyną z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie.
Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna zII Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przed I Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 również z Krasnegostawu. Nasi chłopcy, pod opieką Mirosława Patejuka i Grzegorza Rycyka, pobiegli w składzie: Ciechan Mateusz, Patyk Radosław, Wróbel Gabriel, Fornal Jakub, Marczewski Daniel, Antończak Damian, Karabin Patryk, Żelazek Patryk, Malinowski Michał, Ćwirta Krzysztof, Majczak Bartłomiej.
Najlepsze drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Powiat Krasnostawski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2007 stunicholls.com

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, ul. Piłsudskiego 50, 22-300 Krasnystaw
email: pierwszeliceumkrasnystaw@interia.pl tel. (sekretariat): 082 576 21 46 fax: 082 576 00 61                                                                    J&S Studio